SHPËRNDAJE

Atë jeni mësuar ta shihni me grim të tepruar dhe shumë të bukur.

Por, aktorja braziliane, Giovanna Antonelli , e cila tek ne u bë e njohur me rolin e “Zhades” nga seriali, Kloni, është ndryshe në jetën e përditshme, përcjell GazetaDirekt.

Ka qenë vetë aktorja që në rrjetin e saj instagram, ka postur një foto, ku shihet totalisht pa grim dhe në palestrës.

Duhet pranuar fytyra e saj nuk duket aspak mirë./GazetaDirekt/