SHPËRNDAJE

Çdo ditë shkon në fitnes.

Drita Stublla ka hedhur një postim në rrjetet sociale ku shihet se është në fitnes dhe po formësohej akoma më shumë, shkruan GazetaDirekt.

Duke bërë ushtrimin e këmbëve bashkë me trajnerin e saj Gen Zeqiraj, modelja dukej shpërthyese.