SHPËRNDAJE

Modelja kosovare Drita Stublla nuk ka të ndalur.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku edhe njëherë tregoi se sa seksi është, shkruan GazetaDirekt.

Drita shihet e veshur me të shkurta dhe duke nxjerr trupin.

Pjesët më lakmuese të trupit të saj janë këmbët dhe gjoski.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drita Stublla (@stublladrita) on