SHPËRNDAJE

Këngëtarja jonë me famë botërore Dua Lipa, mbrëmë ka qenë pjesë e ceremonisë në ndarjen e çmimeve “Glamour”. Dua, nga kjo ceremoni nuk doli duar thate,ajo fitoi çmimin si “Femra E Vitit”.

Ajo është shprehur tejet e lumtur për çmimin që fitoi. “Faleminderit Glamouruk, @joelvinglamour për çmimin tim! E nderuar për të qenë në një dhomë me kaq shumë vajza të talentuara, inteligjente, punëtore, të bukura dhe me ndikim. Faleminderit”, është shprehur Dua.

Ajo deri me tani ka publikuar shume këngë qe kane rezultuar si hite botërore./GazetaDirekt.com