SHPËRNDAJE

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa dje paralajmëroi se do të vizitoj Majamin.E siç duket ajo po kalon kohë shumë të mirë atje, shkruan arbresh.info.E përveç angazhimeve të shumta që ka Dua me koncerte dhe projektet muzikore, ajo po gjen pak kohë edhe për vetën.

Në fotografinë e publikuar nga vetë Dua ajo shihet se është duke shijuar plazhet e Majamit, pasi që ajo paraqitet në bikini.

Sweet treats

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on