SHPËRNDAJE

Në kuadër të Festivalit Ndërkombëtar të Muzikës ‘Benicassim’, i cili mbahet në qytetin Benicassim të Spanjës, mbrëmë interpretoi edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa. Dua, në lidhje me këtë festival ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në instagram, ku ka paraqitur edhe pamjen e saj të këndshme.

Ky festival i cili është i përvitshëm në Benicassim të Spanjës, përqendrohet më shumë tek artistët e muzikës pop, rok dhe elektronik. Poashtu ky festival përfshin edhe filma të shkurtër, shfaqje mode e arti./GazetaDirekt.com

Pre-show Benicassim.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on