SHPËRNDAJE

Këngëtarja Dua Lipa ka performuar sonte në Galstonbury.

Aty ku ka këngëtarja Rita Ora para disa vitesh ka sjellë hitet e saj, këtë vit është ngjitur një tjetër shqiptare. Mediet e huaja janë marrë me veshjen dhe me performancën e Dua Lipës duke e cilësuar si yllin e ditës së parë të festivalit të madh që zhvillohet në Angli.

Dua ka sjellë këngët e saj të njohura ndërsa ka ndezur atmosferën.
Bravo Dua Lipa, ka shkruar BBC në Twitter ndërsa Dua ka shkruar në Instagramin e saj se kjo është ndër ditët e saj më të lumtura në jetë.

This energy. I want to do this all over again! Thank you.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on