SHPËRNDAJE

‘New Rules’ është kënga me e re e Lipës e cila është pjesë e albumit të saj më të ri.

Këngëtarja Dua Lipa tashmë është gati të sjellë projektin e radhës të titulluar ‘New Rules’.

‘New Rules’ është kënga me e re e Lipës e cila është pjesë e albumit të saj më të ri.

Dua Lipa tashmë ka publikuar edhe një sekuencë nga ky videoklip i cili është duke ardhur, e ku ajo duket mjaft bukur dhe kënga tingëllon plot ritëm.

“New Rules” nesër do të publikohet e plotë dhe pritet të shihet se sa do të pëlqehet nga publiku.

NEW RULES TOMORROW 07.07.17

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on