SHPËRNDAJE

Superylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka shkëlqyer së fundmi.

Bukuroshja e njohur për hitet e mëdha të saj, di të lë gjurmë edhe me paraqitjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan të zi të gjatë, i hapur në pjesën e shpinës, duke shkëlqyer plot klas dhe elegancë.

Dua menjëherë është komplimentuar për dukjen nga mediat britanike, të cilat e vlerësojnë lart bukuroshen nga Prishtina.

Dua po shndërrohet në një nga emrat më të mëdhenj të skenës muzikore botërore krejt për shkak të punës së saj në aspektin muzikor e cila ka qenë fantastike.

Ajo po shijon suksesin e këngës “New Rules”, kurse hiti i madh i saj mbetet “Scared to be Lonely” me Martin Garrix./GazetaDirekt.com

Couture babes. / Dunkirk premiere last night

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on