SHPËRNDAJE

 

Ajo nuk e ka fare kompleks që të dal pa pikë grimi.

Loredana Zefi, është njëra nga personazhet më të përfolura të show-bizzit, shkruan GazetaDirekt.

Jeta e saj private gjithmonë ka zgjuar kureshtjen e publikut, për të ditur se kush është i pranishëm në jetën e saj.

Gjithsesi, ajo asnjëherë nuk e ka mohuar respektin që ka për ish-burrin e saj, Mozzik.Ajo është një vajzë shumë e thjeshtë dhe e çiltër.

Shikoni si duket fytyra e saj pa pikë grimi./GazetaDirekt/