SHPËRNDAJE

Kida, është një këngëtare e cila ani pse nisi karrierën në moshë të re, korri shumë suksese.

Ajo me thjeshtësinë dhe butësinë e saj, ka arritur të i bëjë për vete një numër të madh adhruesish, shkruan GazetaDirekt.

Ajo gjithmonë ka ditur të godasë në shenjë, duke sjellë hite që edhe sot e kësaj dite dëgjohen. Por, ka edhe për diçka që Kida vlerësohet shumë, pamjen e saj të thjeshtë.

Ani pse nuk preferon të vejë grim shumë, Kida gjithmonë shkëlqen me pamjen e saj./GazetaDirekt/