SHPËRNDAJE

E ka marrë një vendim me rëndësi në jetën e saj!

Bebe Rexha ka nisur intensivisht punën në fitnes, për t’u dobësuar sa më parë, shkruan GazetaDirekt.

Elvana Gjata dhe Capital T i befasojnë të gjithë, bëhen bashkë për hitin e verës

Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj.

Veç në bikine nga ku tregoi të pasmet në pasqyre, Bebe shihet se ka nisur rezultatet e para të palestrës t’i sheh me sy, e më pas t’i ndajë edhe me ndjekësit e saj.