SHPËRNDAJE

Ajo është njëra nder modelet më të njohura në botë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Hope Beel e cila shquhet për linjat tejet sekis, shkruan Gazeta Blic.com

Në rrjetin social Instagram modelja publikon fotografi të shumta dhe komentohet shumë nga fansat për linjat trupore tejet bombastike.

Së fundmi në profinin e saj ka publikuar disa fotografi ku po i çmend të gjithë.

Kujtojmë që modelja është nga Amerika, edhe Amerika shquhet prej disa prej femrave më bombastike.