SHPËRNDAJE

Është shumë e bukur.

Por, as Almeda Abazi nuk u ka shpëtuar ofendimeve që i merr në rrjetet sociale, kryesisht në Instastory, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se dikush e ka ofenduar duke e quajtur mace.

“Tolga ka mundur të marrë ndonjë më të mirë se ty. Je si mace” i kanë thënë asaj.

E me mirësjellje dhe ironizim, Almeda u përgjigj duke thënë, “Më pëlqejnë macet”