SHPËRNDAJE

Këngëtari Gent Fatali së bashku me këngëtaren Samanta Karavello, para një viti kanë publikuar këngën me titull “Na E Dina”, e cila ka pasur një sukses të madh dhe grumbulloi afër 30 milionë klikime.

Ani pse ka kohë që është në treg kjo këngë, ky hit i të dy artistëve vazhdon ende të dëgjohet nga adhuruesit e tyre dhe t’i bëjë konkurrencë këngëve të reja.

Një ashtu Genti ka sjellur edhe këngë solo të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme./GazetaDirekt.com