SHPËRNDAJE

 

Ka vite që nuk e kemi parë me një projekt të ri muzikor, por që Kaltrina Selimi duket se është rikthyer fuqishëm këtë fundvit.

Ajo tani po qëndron në Kosovë, dhe po merr pjesë në xhirimet e festave të fundvitit, përcjell GazetaDirekt.

Ajo te publiku gjithmonë është shfaqur me një natyralitet, prandaj dhe është pëlqyer shumë nga të gjithë.

Së fundmi, ajo është parë edhe shumë aktive në rrjetet sociale. E veshur me një fustan të gjatë  e të kuq, ajo vë në pah linjat e saj përfekte./GazetaDirekt/