SHPËRNDAJE

Elvana Gjata, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri, ajo vazhdon të zgjojë kureshtjen te secili ardhures i saj,shkruan GazetaDirekt.

Madje, ajo ka zgjedhur që edhe për jetën e saj private të flasë shumë pak. Duhet cekur se edhe në rrjetet sociale është shumë pak aktive.

Por, së fundmi ajo ka pozuar dhe ka sjellë fotografi tejet interesante. Me një fusan të zi e të gjatë, Elvana tregon trupin e saj perfekt./GazetaDirekt/