SHPËRNDAJE

Egzona Muqiqi, vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale.

Përkundër që është nënë e tre fëmijëve, ajo është një grua e pavarur dhe kujdeset shumë për biznesin e saj privat, shkruan GazetaDirekt.

Gruaja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit, që në pamje të parë dallohet se ka një stil të veçantë. E këtë e ka dëshmuar me foton e fundit.

E veshur me rroba ngjyrë kafe e kombinuar për mrekulli, ajo ka ngritë temperatura në këtë kohë të ftohët dimri./GazetaDirket/