SHPËRNDAJE

Soni Malaj, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Por, kjo nuk e ka penguar atë që ajo të shfaqet dhe të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, përcjell GazetaDirekt.

Ani pse është nënë e një vajze, Soni gjithmonë është cilësuar si femër me forma perfekte.

Ajo nuk heziton që hiret e saj të i shpalosë në instagram për fansat e saj.

E veshur e gjitha farmerkë, Soni iu “çmend” me trupin e saj./GazetaDirekt/