SHPËRNDAJE

Ka disa ditë që ka nisur pushimet.

Reperja shqiptare, Rina Balaj, ka hedhur një tjetër fotografi nga vendi ku po pushon, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet se është në një jaht dhe kishte veshur një palë bikine që ia kanë nxjerrë linjat seksi trupore.

“Edhe njo, sen s’bohet” janë fjalët e lëna në imazh, si lloj arsyetimi ndaj ndjekësve për fotot e shumta nga vendi i njëjtë që ka pozuar.

View this post on Instagram

Edhe njo, se s’bohet.

A post shared by RINA (@balajrina) on