SHPËRNDAJE

Ajo ka shkuar në Gjermani.

Learta bashkë me Kushtrimin dhe Matinin tashmë po qëndrojnë në Gjermani, ku do t’i kalojnë disa ditë së bashku, shkruan GazetaDirekt.

Learta në Instagram ka hedhur dy foto që morën vëmendje për një detaj.

Ajo pozoi mes pëllumbave të cilët dukeshin sikur poe  shohin me habi sopranon.

 

View this post on Instagram

 

Ich Liebe Düsseldorf 🇩🇪

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on