SHPËRNDAJE

Elita Rudi e njohur edhe si e dashura e reperit Gjiko, shquhet për pamjen simpatike që ka. Por së fundmi ajo po i kushton edhe një kujdes të veqantë linjave të saj ku edhe po duket shumë seksi. Në një foto që ka publikuar në rrjetet sociale e veshur me një fustan të shkurtër dhe një pallto të zezë mbi, ajo duket shumë me stil.

“U ktheva në të zezën“, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

elita zeza