SHPËRNDAJE

Aktorja e famshme Elizabeth Hurley është e njohur për tiparet e saj të mrekullueshme që sfidojnë moshën, gjë që e bën pamjen e saj rinore.

52-vjeçarja tregoi gjithashtu se format e saj trupore ishin në formën më të mirë të mundshme ndërsa bënte joga e veshur me bikini ngjyrë rozë.

Ajo ekzekutoi në mënyrë spektakolare levizjet e jogës dhe çdo vajzë e re do ta kishte zili.

Ylli i kinemas ka postuar fotografinë në Instagram dhe komentet kanë qenë të shumta./GazetaDirekt.com

https://www.instagram.com/p/BWdALf5gUn9/?taken-by=elizabethhurley1&hl=en