SHPËRNDAJE

Sapo e ka lansuar këngën e re.

Ditë më parë Elvana Gjata në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “A m’don?” që u pëlqye shumë nga publiku i saj, shkruan GazetaDirekt.

Në Instagram ajo ka hedhur sot një foto pikërisht nga klipi.

Elvana shihet e veshur me të bardha dhe dukej shumë seksi duke mos i lënë shumë vend imagjinatës mashkullore.

“A m’don” ishte pyetja që ajo ia parashtroi ndjekësve të saj.