SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer, Elvana Gjata është fokusuar më shumë në karrierën e saj të cilën do të ndërtojë në skenën ndërkombëtare. Bukuroshja kohëve të fundit po mahnit ndjeksit e saj me paraqitjet e saj nëpërmjet fotografive në rrjetet sociale. Edhe kjo e fundit që ka publikuar e veshur me shumë stil, Elvana duket thjesht shumë bukur dhe në top formë.

elvana gjata ne top fom