SHPËRNDAJE

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret, e cila është mjaft e komentuar në mediat rozë.

Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo arrinë të marrë vëmendjen e ndjekësve që ka në rrjete sociale.

E së fundmi këngëtarja ka provokuar sërish me anë të një postimi të saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm më një këmishë nate në trup ku në plan të parë kishte vënë gjoksin bombastik.

‘E bëra testin e ADN-së dhe më doli se jam 100 për qind bishë”, ka shkruar Enca krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Took a DNA test and it turns out im 100% that Bish 😎 MUA @sagerimakeup ❤️

A post shared by ENCA (@enca) on