SHPËRNDAJE

Instagramin nuk e shfrytëzon vetëm për foto e video nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se po reklamonte një produkt, shkruan GazetaDirekt.

Por, në fakt, vëmendjen në foto, e mori gjoksi i saj, të cilin Enca për çudi nuk e ka ekspozuar aq shumë siç di ajo ta bëj.

Si do që të jetë, këngëtarja duket mjaft seksi dhe e freskët edhe pse siç duket dita për të ka filluar vonë.