SHPËRNDAJE

Nuk e ka më problem fare peshën dhe trupin e saj.

Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se në duar mbante një ari pelushi, shkruan GazetaDirekt.

E fotografuar nga pas ajo shihet se ka vënë në plan të parë të pasmet, edhe pse kishte celulit në këmbët e saj.

Sido që të jetë, Enca u pëlqye nga meshkujt.

 

View this post on Instagram

 

Enca ❤️

A post shared by Show Bizi Shqiptar ✅ (@showbizishqiptar) on