SHPËRNDAJE

Këngëtarja Engjellusha Salihu përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ka paralajmëruar për projektin e saj më të ri.

Ajo ketë herë vjen me këngë solo dhe mban titullin “kanagjegji” e cila pritet të publikohet shumë shpejtë.

Engjellusha për ndjekësit e saj ka ndarë një foto të shkëputur nga xhirimet e videoklipit i cili tashme ka filluar.