SHPËRNDAJE

Ka disa ditë që është marrë vetëm me kanagjegjin dhe dasmën e shoqes së saj.

Engjellusha Salihu mbrëmë ka qenë në këtë dasmë ku ka shkëlqyer me pamjen e saj elegante, shkruan GazetaDirekt.

E veshur me një fustan të kuq, Engji ka vënë në pah linjat trupore fit që i ka.

Shoqes ajo i uroi shumë lumturi përmes rrjeteve sociale.

 

View this post on Instagram

 

when in doubt,wear red❤️Faleminderit shume @miamatin_official @salloninjomza @treats4u_jewelry 🙌🏻

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on