SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Eni Koçi, është duke punuar në projektin e saj të ri.

Eni ka postuar një fotografi në instastory ku shfaqë një pjesë të shkëputur nga klipi i ri, ajo la edhe një shkrim dhe tregoj se brenda këtij muaji do të lansohet kënga më e re./GazetaDirekt.com