SHPËRNDAJE

Ai i hodhi të gjithë në pishinë.

Por, Ermal Mamaqit ia kthyen me të njëjtën monedhë dhe këtë gjë ia kanë bërë edhe atij, shkruan GazetaDirekt.

Kanë qenë dy vajza që e hodhën moderatorin, ani pse ishte me rroba.

Krejt kjo ka ndodhur gjatë një emisioni të tij.

 

View this post on Instagram

 

@grandbluefafa @holtapilz @kejvina_kthella @belindadragoti @olimpia_smajlaj @keisimedini @alesia_bamii @albabajramii1 @jonidafitness

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on