SHPËRNDAJE

Elita Rudi, është figura më e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që nuk është shfaqur në tv, pasi që është në pritje të fëmijës së dytë,shkruan GazetaDirekt.

Ndonëse nuk është e angazhuar në ndonjë projekt, Elita është duke u kujdesur për trupin dhe shtatzëninë e saj.

Ajo, shpesh poston foto nga shtëpia e saj luksoze ku në sy bie barku u saj, ani pse ajo mundohet ta mbulojë me veshje të gjëra.

Gjithsesi, duhet pranuar ajo duket në formë ani pse është në ditët e fundit të shtazanisë./GazetaDirekt/