SHPËRNDAJE

Artistja e re nga Kerçova me banim ne Zvicer, Syarta vetem pak dite me pare njoftoi ardhjen ne drite te klipit te saj me te ri. Edhe pse pritej me heret duket se pandemia ka qene nje nga pengesat me te medha te kengetares se re. “Excusez-Moi” nje kenge ritmike dhe plot freski e sjell Syarten si kurre me pare te fresket dhe interpretuese e talentuar. Syarta është shfaqur në formë të mahnitshme me flokë bjonde, derisa tërhoqi vëmendje edhe me veshjen e përzgjedhur, nje fustan i realizuar me kujdes nga Dona Matoshi dhe veshjet e tjera te klipit te perzgjedhura me stil nga vete kengetarja, me kujdes imazhi nga “Ajkune professional” per floket, Antigone Hasani per artin e make-up padyshim kane krijuar nje perendeshe me skenat e klipit. Nderkohe teksti eshte krijuar nga pena e njohur Muma, aranzhimet dhe orkestrimi Tuneruno, video nga Atlaz Films, Effe. Syarta, me talent te florinjte ka zbukuruar ne kompleks kengen e re. Per me shume ju leme ne shoqerine e “Excusez-Moi”

https://youtu.be/CJUeOStEbic