SHPËRNDAJE

Feridja, është njëri ndër personazhet kryesore në serialin, Benni Affet.

Ajo me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj ka arritur që shumë shpejtë të bëjë për vete pubikun, përcjell GazetaDirekt.

Në serial, ajo dashurohet me Xhynejtin, por që lidhja e tyre nuk zgjatë shumë, ani pse ata bëhen prindër të një vajze.

Së fundmi  Feridja është shfaqur krah një mashkulli tjetër, duke pozuar shumë afër me të./GazetaDirekt/