SHPËRNDAJE

Ata janë në një grup, por, siç duket nuk ka më shoqëri mes tyre.

Rina Balaj dhe Fero ka hequr njëri tjetrin nga ndjekja në Instagram kjo për shkak se dyshja nuk i kanë më raportet si në fillim, shkruan GazetaDirekt.

Këtë gjë ata e kanë bërë në ‘heshtje’ duke mos dalur me ndonjë ‘diss’, apo, deklaratë thumbuese.

Mirëpo, mendohet të jetë mbështetja që këngëtari nga Gjilani i bëri javë më parë repereve tjera nga estrada Taynës dhe Melindës.