SHPËRNDAJE

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret me të pëlqyera nga publiku. Ajo ka kohë që ka lënë Kosovën, derisa aktivitetin e saj si artiste po e zhvillon në Shqipëri.

Por, ajo që ka bërë bujë në ditëve të fundit është pesha e saj dhe ndryshimi drastik i Fifit.

Vetë këngëtarja, ka pranuar se ka humbur shumë peshë dhe po duket shumë më tërhqesëe.

Këtë fakt e dëshmon edhe fotoja e fundit, ku duket si “kukull”./GazetaDirket/