SHPËRNDAJE

Është martuar, e tash po e shijon muajin e mjaltit.

Fiona Gllavica, aktorja kosovare, ka shkuar në Tajlandë për t’i kaluar këto ditë pushimi, shkruan GazetaDirekt.

Në Instagram, ajo ka hedhur dy fotografi ku shihet se po e mbante në prehër një tigër, të cilit po i jepte qumësht.

Epo, Fiona na qenka e guximshme, ani pse tigri është bërë kafshë e zbutur në këtë rast dhe e parrezikshme.

 

View this post on Instagram

 

😊💗

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on