SHPËRNDAJE

Nga do që e shikon, ke se çka shikon.

Por, sonte, Fjolla Morina na ka mahnitur me një imazh që e ka hedhur në Instastory, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet e ulur në një karrike, e veshur me një veshje që ia kishte nxjerrë në pah gjith trupin thuajse, sidomos këmbët dhe gjoksin bombastik.

Në një imazh si ky, nuk kishin si të mungonin komentet nga më të ndryshmet.