SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbuloi se ata po presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Monika postoi një foto në Instagram ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur krah Lorikut.

Monica shprehu dëshirën e saj që kësaj herë të ishte në pritje të një vajze dhe ta quante Enkelejda, duke i surprizuar të gjithë ndjekësit e dyshes.

Ndërsa pasditen e djeshme Ercoli ka zbuluar gjininë e fëmijës duke pohuar se është në pritje të një vajze.

Me siguri pas këtij momenti çifti duhet të jetë më i lumtur se kurrë, pasi shumë shpejt një anëtar i ri do të shtohet në familjen e tyre, emrin e të cilit e kemi mësuar tashmë.