SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur meksikane Salma Hayek Pinault feston nesër 53 vjetorin e lindjes. Por ndryshe nga të moshataret e saj ajo ka një trup me forma bombastike.

Hayek ka nisur karrierën në telenovela dhe pastaj u fut edhe në botën e filmave amerikanë. Me trupin e saj ajo konkuron çdo modele në moshë të re.

Aktorja e njohur ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku me format e saj ngacmon dhe provokon të tjerët. Foton ajo e shoqëron me shkrimin: “Po, nesër bëj 53. Edhe?”, shkruan aktorja

Hayek së bashku me Jennifer Lopez janë personazhet e njohura që nuk njohin moshë dhe të cilat janë gjithnjë në formë.