SHPËRNDAJE

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila ndan me të gjithë adhuruesit e saj foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e jetës së saj.

Ajo ka treguar për ndjekësit e saj një histori nga fëmijëria e saj që i lanë shenja në trup.  Me anë të një InstaStory, Anxhelina ka treguar se të çarën e vetull e ka për shkak të një aksidenti që ka pësuar kur ishte e vogël.

“Nuk e bëj që të dukem “gangsta”. E kam çarë që në moshën 6 vjeç. Aksident/. por e mbush gjithmonë me laps vetullash,”-shkruan këngëtarja.
Një tjetër këngëtare që e ka një shenjë të tillë është Adelina Ismaili, edhe kjo e fundit e ka pranuar publikisht se e ka të vrarë prej motrës.

grun.png