SHPËRNDAJE

Këngëtari,Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Greta Koçi, së shpejti vijnë me një bashkëpunim.

Genci, përmes profilit të tij në instagram e ka bërë të ditur që të shtunën promovohet kënga me titull, “Nuk Ka Dashni”.

Bashkëpunimi i fundit i Genci-t ishte së bashku me Mimoza Shkodren “Jemi Nda” këngë kjo e cila ishte pëlqyer mjaftë nga publiku./GazetaDirekt.com