SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Gent Fatali, që kur hyri në skenën muzikore u bë mjaftë i suksesshëm me këngët që deri më tani ai i ka sjellë, projektet të cilat janë pëlqyer dhe vazhdojnë të pëlqehen ende.

Projekti i tij i fundit ishte “Balerina” në bashkëpunim me këngëtrin Lazy ,e cila u prit mjaftë mirë duke grumbulluar më shumë se 3 milionë klikime.

Genti sot përmes një fotografie të hedhur në instastory bëri të ditur që së shpejti do të vij me këngën e re.

A do të jetë këtë herë kënga bashkëpunim apo do të jetë solo, mbetet të shihet kur të dal në treg./GazetaDirekt.com