SHPËRNDAJE

Moshën 40 vjeçare e ka kaluar.

Por, Gjyste Vulaj ka hedhur një fotografi në Instagram ku duket më seksi se mbase shumë 40 vjeçare, shkruan GazetaDirekt.

Ajo pozoi nga pas dhe dukej shumë në formë.

Fotoja e Gjystës ‘çmendi’ edhe djemtë e ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on