SHPËRNDAJE

Është një nga modelet më të mira shqiptare.

Xhensila Seferi po vazhdon pushimet e saj dhe tashmë ka realizuar disa fotografi të reja ku ka treguar anën e saj seksi, shkruan GazetaDirekt.

Në një nga fotot ajo shihet e veshur me një palë bikin që ia kishin vënë në pah trupin e saj seksi.

Xhensila njihet për format trupore dhe fytyrën e bukur, prandaj e meriton titullin si më e bukura.