SHPËRNDAJE

Vrasja që ndodhi para ca ditësh në Prishtinë ka ndikyar emocionalisht edhe te Gold AG.

Duke e njohur natyrën e reperit, padyshim që nuk mund të mungonte edhe një reagim i tij lidhur në këtë rast, shkruan GazetaDirekt.

E reagimin, Goldi e ka bërë përmes rrjeteve sociale.

“Dashtë Zoti e të pajtohen familjet Mehmeti e Rafuna mes vete. Qoftë rasti i fundit…” janë fjalët e lënë në një foto të hedhur në Instastory.

Në foto shihen se në vendin e ngjarjes ai ka dal bashkë me hoxhallarët Shefqet Krasniqi dhe Fatmir Latifaj.