SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Greta Koci përveç zërit të bukur, ajo shquhet edhe për bukurin fizike që ka.

Greta kujdeset gjithmonë që të tërheq vëmendje me fizikun dhe duken e saj përmes fotove.

Në një foto që ka postuar në rrjetet sociale, e veshur me një fustan të gjatë dhe elegant i cili nxjerr në pah linjat seksi të trupit , Greta thjeshtë shkëlqen.