SHPËRNDAJE

Pushime, pushime dhe vetëm pushime.

Bukuorshja shqiptare, aktorja Eliona Pitarka, ka hedhur një fotografi në Instagram ku shfaqet me bikine ngjyrë tjetër, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në këtë rrjet social është shfaqur me bikine të kuqe.

Duke u fotografuar nga afër, Eliona dukej fort seksi.

 

View this post on Instagram

 

Some vitamin SEA 🏖⚓️❤️

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on