SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri, po vazhdon të ketë një jetë luksoze.

Ajo, disi është larguar nga jeta muzikore dhe po i përkushtohet jetës së saj private, veçanërisht familjes së ngushtë, shkruan GazetaDirekt.

Së fundmi, këngëtarja nga Shkupi nga ka prezantuar me motrën e saj, Dianën.

Në një foto, ku shihen të dyja, nuk dihet se cila është Adelina e cila motra e saj. Duken aq të ngjashme./GazetaDirekt/